Radioburza Svitavy

Nedělní radioamatérská burza se koná souběžně s místním blešákem, dříve hlavně náhradou za různá zrušená setkání.

Po zkušenostech z minulých radioburz (dostali jsme pochvaly nejen od návštěvníků, ale i od prodejců) jsme se rozhodli tento radio-blešák vyhlašovat na jaře i na podzim.

Elektroburza se koná za každého počasí.

  • Termín: 5. 11. 2023 (neděle 6–13 hod.)
  • Místo: Plochodrážní stadion Svitavy
  • Mapa: Hálkova 7, Svitavy
  • Sledujte ve Svitavách nápadné žluté šipky s nápisem BURZA,
    které vás dovedou do areálu.

Proč Svitavy

Protože se letos žádné radioamatérské setkání nikde nekonalo, rozhodli jsme se po loňské zkušenosti opět dohodnout s provozovatelem svitavského blešáku na konání dopolední radioburzy v rámci běžně konaných bleších trhů.

Protože je areál rozlehlý, tak to dobře vyhoví i s ohledem na šíření koronaviru (větší rozestupy mezi prodejními místy a lidé se více rozptýlí po ploše). Rozhlehlost se loni ukázala jako výhodou, v době koronaviru nebyl hlášen žádný nakažený.

Svitavy - plánek areálu
Svitavy – plánek areálu – rozklikni pro plnou velikost

Prodejci a účastníci

Prodejci

Pro prodejce elektro-veteše je přednostně určena stánková linie 1 a 2 hned za vstupní branou. Běžní blešákoví prodejci všemožného budou umísťováni na stadionu, aby byl jasně oddělen prostor pro elektroniky a bastlíře a toho co je pro běžné smrtelníky.

Není žádná restrikce velikosti místa. Neexistuje žádný rezervační systém. Zkrátka, kdo dřív přijde a zabere daný prostor, toho po celé dopoledne bude. Prodejci mohou mít na svém místě zaparkované auto. Areál bude pro prodejce otevřen už v sobotu od 18. hodin, aby si mohli v klidu zabrat a připravit prodejní místa.

Jednotná cena 200 Kč/prodejní místo/den bez elektrické přípojky. V ceně prodejního místa je vjezd pro 1 auto a vstupenky pro max. 2 osoby.

Návštěvníci

Návštěvníkům bude vstup umožněn už v 6 hodin ráno. Vstup do areálu za jednotnou cenu 40 Kč/den. Parkování vně areálu zdarma.

Doprovodné služby

Občerstvení a WC zajištěno v areálu.

Pořadatel

Oficiální pořadatel má své webové stránky a pravidelně aktualizovaný Facebook, kde najdete fotografie a videa dokumentující velikost areálu.

Plánovaný termín

DatumStatusPopis
21.–22. 8. 2020🙂Radioburza Svitavy - náhrada za Holice
6. 6. 2021🙂Radioburza Svitavy
19. 9. 2021🙂Radioburza Svitavy
17. 4. 2022🙂Radioburza Svitavy
18. 9. 2022🙂Radioburza Svitavy
16. 4. 2023🙂Radioburza Svitavy
5. 11. 2023🙂Radioburza Svitavy
2. 6. 2024🙂Radioburza Svitavy