Radioburza Svitavy

Nové místo pro dvoudenní radioamatérskou burzu (radio-blešák) a setkání náhradou za zrušené Mezinárodní setkání Holice 2020.

Radioamatérská burza se koná za každého počasí.

  • Termín: 21.–22. 8. 2020 (pátek+sobota 8–18 hod.)
  • Místo: Plochodrážní stadion Svitavy
  • Mapa: Hálkova 7, Svitavy
  • Sledujte ve Svitavách nápadné žluté šipky s nápisem BURZA,
    které vás dovedou do areálu.

Proč Svitavy

Hledalo se vhodné místo poblíž Holic, kde by se mohla uspořádat radioburza a setkání radioamatérů. Svitavy jsou relativně blízko a ja tam dostatečně velký areál.

Prodejci a účastníci

Prodejci

Areál bude pro prodejce otevřen ve čtvrtek od 16. hodin, aby si mohli v klidu zabrat a připravit prodejní místa. Není žádná restrikce velikosti místa. Neexistuje žádný rezervační systém. Zkrátka, kdo dřív přijde a zabere daný prostor, toho po celé dva dny bude. Prodejci mohou mít na svém místě zaparkované auto. A také mohou nocovat na svém prodejním místě. V areálu je také k dispozici elektrická rozvodná síť. Jednotná cena 200 Kč/prodejní místo/den bez elektrické přípojky (ta je za malý poplatek). V ceně prodejního místa je vjezd pro 1 auto a vstupenky pro max. 2 osoby.

Návštěvníci

Návštěvníkům bude vstup umožněn až v 8 hodin ráno, aby si prodejci mohli nachystat svoje prodejní místa. Vstup do areálu za jednotnou cenu 30 Kč/den. Parkování vně areálu zdarma.

Doprovodné služby

Občerstvení a WC zajištěno v areálu. Ubytování v hotelech a penzionech ve Svitavách.

Pořadatel

Oficiální pořadatel má své webové stránky a pravidelně aktualizovaný Facebook, kde najdete fotografie a videa dokumentující velikost areálu.

Plánovaný termín

DatumStatusPoznámka
21.–22. 8. 2020🙂
6. 6. 2021❓